GMINA KRZEMIENIEWO
Osoby Jednostki Dokumenty Tematy Strona WWW Urzędu

to jest archiwalna strona BIP do dnia 18 maja 2020
Aktualna strona znajduje się pod adresem
www.bip.krzemieniewo.pl

Strona główna » Dokumenty » Uchwały Rady » Uchwała Nr XV/84 /2008 Rady Gminy Krzemieniewo z dnia 29 lipca 2008 w sprawie : wyrażenia zgody na zabezpieczenie podwyższonego zobowiązania kredytowego udzielonego Miejskiemu Zakładowi Oczyszczania sp.zo.o. w Lesznie przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej poprzez ustanowienia sądowego zastawu rejestrowego na stanowiących własność gminy Krzemieniewo udziałach w spółce.

Uchwała Nr XV/84 /2008 Rady Gminy Krzemieniewo z dnia 29 lipca 2008 w sprawie : wyrażenia zgody na zabezpieczenie podwyższonego zobowiązania kredytowego udzielonego Miejskiemu Zakładowi Oczyszczania sp.zo.o. w Lesznie przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej poprzez ustanowienia sądowego zastawu rejestrowego na stanowiących własność gminy Krzemieniewo udziałach w spółce.

Numer uchwały: 84
Numer sesji: VX
Rok: 2008

Uchwała Nr XV/84 /2008
Rady Gminy Krzemieniewo
z dnia 29 lipca 2008

w sprawie : wyrażenia zgody na zabezpieczenie podwyższonego zobowiązania kredytowego udzielonego Miejskiemu Zakładowi Oczyszczania sp.zo.o. w Lesznie przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej poprzez ustanowienia sądowego zastawu rejestrowego na stanowiących własność gminy Krzemieniewo udziałach w spółce.


Na podstawie art.18 ust.2 pkt. 9 lit.e i g oraz art.58 ust.1 ustawy z dnia 08 marca 1990 roku o samorządzie gminnym ( tekst jednolity Dz.U. z 2001 roku Nr 142,poz.1591 ze zmianami )

Rada Gminy Krzemieniewo postanawia:

§ 1
Wyrazić zgodę na zabezpieczenie podwyższonego zobowiązania kredytowego udzielonego Miejskiemu Zakładowi Oczyszczania sp.zo.o. w Lesznie przez Narodowy Fundusz Ochrony
Środowiska i Gospodarki Wodnej poprzez ustanowienie sadowego zastawu rejestrowego na stanowiących własność gminy Krzemieniewo udziałach w Miejskim Zakładzie oczyszczania sp.z o.o.


§ 2
Wykonanie uchwały powierza się Wójtowi Gminy


§ 3
Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.


Informacje powiązane:

- jednostki i podmioty:
- osoby:Typ dokumentu: Uchwały Rady
Kadencja: Kadencja V (2006 - 2010)
Autor informacji: Longina Szulc
Informację wprowadził: Tomasz Stachowiak
Opublikowany dnia: 2008-07-29
Wprowadzony do BIP dnia: 2008-07-31
Zmian: 0
Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.Instrukcja Statystyki Wyszukiwarka Redakcja BIP Archiwum Strony usunięte